MEDICININIAI PRODUKTAI

Esame vienintelė biotechnologijų įmonė šalyje, gaminanti individualiai kiekvienam pacientui pritaikomus pažangios terapijos vaistinius preparatus. Juos kuriame prisitaikydami prie kiekvieno paciento poreikių, panaudodami jo paties audinius ir ląsteles.

Nuolat investuojame į mokslinius tyrimus, susijusius su naujų pažangios terapijos vaistinių preparatų kūrimu ir vystymu. Pastaruosius kelerius metus kartu su partneriais iš Lietuvos, Austrijos, Estijos ir Čekijos bendruose vykdėme intensyvius mokslinius tyrimus. Jų metu tirti vėžio imunoterapijos, naudojant iš ląstelių gaminamus preparatus, metodai.

 

 

Produktas Taikymas Prieinamumas
SVF (stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelių preparatas)

Iš riebalinio audinio išskiriame kamienines ląsteles, kurios naudojamos kremzlinio sąnarių audinio regeneracijai bei pažeistos ar stangrumą praradusios odos atstatymui

Gaminamas nuo 2014 m. rudens
Dendritinių ląstelių preparatas Naudojamas kaip pagalbinė priemonė kovoje su vėžiu. Šis preparatas aktyvina paciento imuninę sistemą, versdamas ją ne toleruoti vėžio ląsteles, o atpažinti jas ir kontroliuoti jų veiklą. Gaminamas nuo 2016 m. pradžios
T ląstelių preparatas Šis preparatas skirtas išsėtinės sklerozės gydymui. Jis padeda sustabdyti imuninės sistemos atsaką prieš nervus dengiantį izoliacijos sluoksnį – mieliną. Gaminamas nuo 2018 m. sausio mėn.