top of page

MOKSLINIŲ TYRIMŲ

LABORATORIJA

   2016 m. balandį atvėrėme naujos mokslinės laboratorijos, veikiančios 24 valandas per parą, duris. Bendradarbiaudami su biotechnologijų srities partneriais iš Lietuvos, Austrijos, Estijos ir Čekijos atlikome mokslinius tyrimus, kurių metu tyrėme vėžio imunoterapijos, naudojant iš ląstelių gaminamus preparatus, metodus.

 

   Šiuo metu mokslinius tyrimus vykdome kartu su tokiais partneriais kaip Nacionalinis vėžio institutas, Jungtinis gyvybės mokslų centras bei Inovatyvios medicinos centras. 

Šiuo metu vykdomi moksliniai tyrimai:

1.MITA inočekių projektas „Rekombinantinio baltymo priešvėžinių savybių tyrimas in vitro”

 

Įmonėje sukurtas rekombinantinis Gc baltymo analogas gali būti naudojamas vėžiu sergantiems pacientams kaip stiprus imuninės sistemos aktyvatorius, t.y. papildomos imunostimuliacijos vaistinis preparatas. Pagal pirmines hipotezes, įmonėje pagamintas rekombinantinis baltymas gali efektyviai aktyvuoti makrofagus ir tokiu būdu skatinti priešvėžines imunines reakcijas.

 

Projektą vykdome  kartu su Nacionaliniu vėžio institutu.

Pasibaigę moksliniai tyrimai:

2.Pažangios terapijos imuninę sistemą moduliuojantys vaistiniai preparatai (PTVP) vėžio gydymui

Šio projekto metu planuota sukurti naują produktą: priešvėžines terapines autologinių dendritinių ląstelių vakcinas, kuriose imuninis atsakas būtų moduliuojamas naudojant autologines arba alogenines egzosomas. Jos galėtų būti skirtos gydyti trims skirtingoms vėžio lokalizacijoms:  glioblastomai, melanomai ir plaučių vėžiui.

Projektą vykdėme  kartu su Nacionaliniu vėžio institutu. Projektas pradėtas 2017 m. kovo 1 d., užbaigtas 2019 metų pradžioje.

3.Gydomosios priešvėžinės vakcinos efektyvumo analizė pelės eksperimentiniuose modeliuose

Šio mokslinio eksperimentinio tyrimo tikslas buvo įvertinti ir palyginti priešvėžinės, autologinės ir ksenogeninės vakcinos efektyvumą in vivo pelės melanomos ir plaučių karcinomos modeliuose.

Tyrimą atlikome kartu su partneriais iš Nacionalinio vėžio instituto, UAB „Innovita research“ ir Ukrainos R. E. Kavetskio eksperimentinės patologijos, onkologijos ir radiobiologijos instituto. 2015 m. rugsėjį pradėtą projektą užbaigėme 2017 m. rudenį.

bottom of page