Moksliniai tyrimai

Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programa

calendarIcon 20/03/2018


2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programa

Įmonė įgyvendina projektą „Įmonės veiklos plėtra diegiant pramonines biotechnologijas“, Nr. 03.3.1-LVPA-K-841-02-0001.

Plačiau
PRIEŠVĖŽINIŲ VAKCINŲ VEIKSMINGUMAS GYDANT METASTAZES PELIŲ MODELIUOSE

calendarIcon 07/03/2018


Priešvėžinių vakcinų veiksmingumas gydant metastazes pelių modeliuose

Mūsų komandos mokslininkai publikavo mokslinį straipsnį apie priešvėžinių vakcinų veiksmingumą gydant metastazes pelių modeliuose Spandidos Publications žurnale Oncology Letters.

Plačiau
Ieškome kokybės priežiūros specialisto (-ės)

calendarIcon 27/11/2017


Ieškome komandos nario!

Mūsų komandai trūksta dar vienos šaunios asmenybės. Gal tai esi tu?

Plačiau
Praktika Froceth laboratorijoje

calendarIcon 08/09/2017


Siūlome praktiką studentams!

Dviems biomedicinos krypties magistro studijų studentams norime pasiūlyti savo praktiką atlikti mūsų įmonės mokslinių tyrimų laboratorijoje, kuriai vadovauja dr. Adas Darinskas. Joje kartu su Lietuvos ir užsienio partneriais (Nacionalinio vėžio institutu, BIRD-C (Austrija), NovaHep (Švedija) šiuo metu vykdome keletą somatinių ląstelių ir audinių inžinerijos terapijos srities mokslinių tyrimų.

Plačiau
Riebalinio audinio kamieninės ląstelės

calendarIcon 30/08/2017


Kamieninės ląstelės lietuviams padėjo išvengti galūnių amputacijos

Pasitelkus kamienines ląsteles, pirmą kartą Lietuvos medicinos istorijoje nuo amputacijos apsaugota 13 pacientų su gangrenuojančiomis galūnėmis. Toks rezultatas pasiektas šalies mokslininkams kartu su medikais atlikus eksperimentinį tyrimą, kurio metu kamieninių ląstelių terapija pavyko išgydyti 87 proc. nuo kritinės galūnių išemijos kentėjusių ligonių.

Plačiau
Jaunų mokslininkų komanda

calendarIcon 30/08/2017


Lietuvos biotechnologijų sritis keliama į naują lygį

Anksčiau dėl jose taikomų naujausių gydymo technologijų į Vakarų Europos šalis gydytis važiavę lietuviai pažangiausius preparatus jau ne tik gali gauti savo šalyje, bet ir prieinamesnėmis kainomis. Lietuvos mokslininkai, prieš pusantrų metų pradėję gaminti pirmąjį ir šiuo metu vienintelį šalyje pažangios terapijos vaistinį preparatą, skirtą vėžiui gydyti, teigia, kad biotechnologijos – tai sritis, kuria Lietuva […]

Plačiau
Mikroskopas kamieninių ląstelių išskyrimo procese

calendarIcon 30/08/2017


Kamieninių ląstelių potencialas dar tik pradedamas atskleisti

Apie milžinišką kamieninių ląstelių potencialą mokslininkai ir medikai kalba jau ne vieną dešimtmetį. Jos naudojamos Parkinsono ir širdies bei kraujagyslių ligų, leukemijos, nugaros smegenų pažeidimų, akių ragenos gydymui, taip pat odos randų, nudegimų naikinimui. Klinikiniai tyrimai leidžia manyti, kad jau po kelerių metų gali būti atskleistos ir iki šiol dar nežinomos kamieninių ląstelių panaudojimo galimybės.

Plačiau
Daugiakanalė pipetė PTVP gamyboje

calendarIcon 29/08/2017


Lietuviai kuria unikalius vėžio imunoterapijos preparatus

Lietuvos mokslininkai pradėjo mokslinį tyrimą, kurio metu planuojama sukurti pasaulyje unikalius vėžio imunoterapijos preparatus. Itin pažangūs vaistiniai preparatai bus gaminami dendritinių ląstelių įsotinimo navikiniais antigenais procese naudojant egzosomas.

Plačiau
Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programa

calendarIcon 24/05/2017


2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programa

UAB „Froceth“ kartu su Nacionaliniu vėžio institutu šiuo metu įgyvendina projektą  „Pažangios terapijos imuninę sistemą moduliuojantys vaistiniai preparatai vėžio gydymui“ bendrai finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo paramos, teikiamos pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Plačiau
Tyrimų mėgintuvėlis

calendarIcon 19/05/2017


Viltis vėžio pacientams: imunoterapija dendritinėmis ląstelėmis

Chemoterapiją, radioterapiją ir kitus šiandien įprastus vėžio gydymo būdus netolimoje ateityje pakeis per pastaruosius kelis dešimtmečius gerokai ištobulinta ir šiuo metu vis aktyviau taikoma imunoterapija. Kaip teigia Nacionalinio vėžio instituto (NVI) onkoimunologas, biomedicinos mokslų daktaras Marius Strioga, šis metodas vėžio gydyme turėtų sukelti tikrą revoliuciją.

Plačiau