Moksliniai tyrimai

calendarIcon 14/05/2019


2014–2020 M. ES fondų investicijų veiksmų programa

UAB „Froceth“ įgyvendina projektą „Imunomodeliavimas nevaisingumo diagnostikai ir gydymui“.

Plačiau
Ieškome kokybės priežiūros specialisto (-ės)

calendarIcon 04/09/2018


Siūlome praktiką studentams

Biomedicinos krypties magistro studijų studentams norime pasiūlyti savo praktiką atlikti mūsų įmonės mokslinių tyrimų laboratorijoje, kuriai vadovauja dr. Adas Darinskas. Joje kartu su Lietuvos ir užsienio partneriais (Nacionalinio vėžio institutu, BIRD-C (Austrija), Verigraft (Švedija) šiuo metu vykdome keletą somatinių ląstelių ir audinių inžinerijos terapijos srities mokslinių tyrimų.

Plačiau
Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programa

calendarIcon 31/07/2018


2014–2020 M. ES fondų investicijų veiksmų programa

UAB „Froceth“ įgyvendina projektą „Autologinių dendritinių ląstelių preparato kiaušidžių vėžio gydymui sukūrimas ir klinikiniai tyrimai“.

Plačiau

calendarIcon 25/06/2018


Privatumo politika

Medicininė informacija, renkama iš klientų ar gydytojų dažnai yra labai jautri. Todėl klientų duomenų privatumas, duomenų tvarkymo skaidrumas yra ir visada buvo vienas svarbiausių aspektų mūsų bendradarbiavime su pacientais. Kaip medicinos įmonė keliame aukščiausius standartus privatumo užtikrinimui. Taigi asmens duomenų tvarkymą griežtai deriname su įstatymuose įtvirtintinais reikalavimais.

Plačiau
Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programa

calendarIcon 20/03/2018


2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programa

Įmonė įgyvendina projektą „Įmonės veiklos plėtra diegiant pramonines biotechnologijas“, Nr. 03.3.1-LVPA-K-841-02-0001.

Plačiau
PRIEŠVĖŽINIŲ VAKCINŲ VEIKSMINGUMAS GYDANT METASTAZES PELIŲ MODELIUOSE

calendarIcon 07/03/2018


Priešvėžinių vakcinų veiksmingumas gydant metastazes pelių modeliuose

Mūsų komandos mokslininkai publikavo mokslinį straipsnį apie priešvėžinių vakcinų veiksmingumą gydant metastazes pelių modeliuose Spandidos Publications žurnale Oncology Letters.

Plačiau
Ieškome kokybės priežiūros specialisto (-ės)

calendarIcon 27/11/2017


Ieškome komandos nario!

Mūsų komandai trūksta dar vienos šaunios asmenybės. Gal tai esi tu?

Plačiau
Praktika Froceth laboratorijoje

calendarIcon 08/09/2017


Siūlome praktiką studentams!

Dviems biomedicinos krypties magistro studijų studentams norime pasiūlyti savo praktiką atlikti mūsų įmonės mokslinių tyrimų laboratorijoje, kuriai vadovauja dr. Adas Darinskas. Joje kartu su Lietuvos ir užsienio partneriais (Nacionalinio vėžio institutu, BIRD-C (Austrija), NovaHep (Švedija) šiuo metu vykdome keletą somatinių ląstelių ir audinių inžinerijos terapijos srities mokslinių tyrimų.

Plačiau
Jaunų mokslininkų komanda

calendarIcon 30/08/2017


Lietuvos biotechnologijų sritis keliama į naują lygį

Anksčiau dėl jose taikomų naujausių gydymo technologijų į Vakarų Europos šalis gydytis važiavę lietuviai pažangiausius preparatus jau ne tik gali gauti savo šalyje, bet ir prieinamesnėmis kainomis. Lietuvos mokslininkai, prieš pusantrų metų pradėję gaminti pirmąjį ir šiuo metu vienintelį šalyje pažangios terapijos vaistinį preparatą, skirtą vėžiui gydyti, teigia, kad biotechnologijos – tai sritis, kuria Lietuva […]

Plačiau
Mikroskopas kamieninių ląstelių išskyrimo procese

calendarIcon 30/08/2017


Kamieninių ląstelių potencialas dar tik pradedamas atskleisti

Apie milžinišką kamieninių ląstelių potencialą mokslininkai ir medikai kalba jau ne vieną dešimtmetį. Jos naudojamos Parkinsono ir širdies bei kraujagyslių ligų, leukemijos, nugaros smegenų pažeidimų, akių ragenos gydymui, taip pat odos randų, nudegimų naikinimui. Klinikiniai tyrimai leidžia manyti, kad jau po kelerių metų gali būti atskleistos ir iki šiol dar nežinomos kamieninių ląstelių panaudojimo galimybės.

Plačiau