Laboratorija

Esame įsteigę analogų Lietuvoje neturintį riebalinių audinių banką, skirtą riebalinio audinio stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelių apdorojimui, saugojimui ir paskirstymui. Tai vienintelis audinių bankas šalyje, kuris savo veiklą vykdo vadovaujantis Geros gamybos praktikos (GGP) reikalavimais įrengtose patalpose. Jame saugomos ląstelės, gebančios atstatyti pažeistų audinių funkcijas ir tinkamos naudoti net praėjus daugiau kaip 20 metų nuo jų paruošimo.

 

Taip pat turime vienintelę Baltijos šalyse pažangios terapijos vaistinių preparatų (PTVP) gamybai skirtą laboratoriją, kurioje gaminamas šalyje unikalus vėžio imunoterapijai skirtas dendritinių ląstelių preparatas. Tai pagalbinė vėžio gydymo priemonė, aktyvinanti paciento imuninę sistemą kovai su vėžiu.

 

Siekdami plėtoti individualios terapijos sritį Lietuvoje, nuolat investuojame į mokslinius tyrimus, dalyvaujame moksliniuose projektuose, bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio biotechnologijų kompanijomis, mokslo įstaigomis, kitais audinių bankais. Itin atsakingai žiūrime ir į ląstelių terapijos srityje dirbančių specialistų rengimą, jų mokymus, stažuotes.